ДОРУЧЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ВИКОНУЄМО

ДОРУЧЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ВИКОНУЄМО

24 грудня 2013 року у відділі освіти, молоді та спорту Краснопільської районної державної адміністрації відбулася нарада з питань підведення підсумків виконання завдань і доручень Президента України у галузі освіти та визначені основні напрямки діяльності педагогів району на 2014 рік. У нараді взяли участь спеціалісти та працівники методичної служби відділу освіти.

«Нові соціальні ініціативи Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА дають можливість забезпечення доступу кожної дитини до якісної освіти. Для цього необхідно зрівняти стартові можливості дітей під час навчання у школі, збільшити їх шанси. З метою реалізації завдань і доручень Президента України у закладах району створюються необхідні умови для здобуття якісної дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти», – наголосив головуючий наради начальник відділу освіти Іван МАТЛАХОВ.

На нараді був зроблений акцент на позитивній динаміці розвитку закладів дошкільної освіти. Протягом 2013 року різними формами дошкільної освіти було охоплено 71,2% дітей. У 2014 році планується створення 15 місць за рахунок відкриття додаткових груп у Великобобрицькому ДНЗ, а також виготовлення проектно-кошторисної документації по добудові Миропільського ДНЗ та реконструкції Угроїдського ДНЗ. Відсоток охоплення дітей дошкільною освітою буде доведено до 75%.

«У контексті затвердженої 25.06.2013 р. Указом Президенти України Національної стратегії розвитку освіти в Україні на період до 2021 року зусилля педагогів району були зосереджені на реалізації стратегічних напрямків розвитку освіти на основі компетентнісного підходу та особистісної орієнтації, перебудови навчально-виховного процесу на засадах розвиваючої педагогіки, спрямованої на раннє виявлення та повне розкриття потенціалу у дітей з урахуванням їх вікових та психологічних особливостей», – узагальнив результати роботи методичної служби її завідувач Володимир НАРІЖНИЙ. Підтримку нових соціальних ініціатив Президента України освітяни вбачають у розв’язанні нових завдань у наступному 2014 році.

Відправте коментарій on "ДОРУЧЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ВИКОНУЄМО"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*