Ділимося досвідом роботи з колегами області

Ділимося досвідом роботи з колегами області

Днями в Сумському ОІППО пройшло засідання обласної школи вчителя початкових класів за темою: «Державний стандарт початкової освіти – вимога часу». На засідання були запрошені кращі вчителі початкових класів, які ділилися досвідом роботи, своїми новаціями в навчально-виховному процесі з колегами області.

В роботі обласної школи вчителів початкових класів взяла участь Заїка Валентина Дмитрівна, вчитель початкових класів, учитель-методист Сіннівського навчально-виховного комплексу. Вона презентувала свій досвід по питанню «Розвиток розумової діяльності через інноваційні методи вивчення рідної мови». З захопленням слухачі  дізнавалися про методи роботи Заїки В.Д. з питань вивчення української мови з 1 класу, успішного засвоєння та вироблення стійких графічних навичок письма, які формуються шляхом навчання дітей письма у зошитах відразу в одну лінію, знайомила вчителів з авторською інноваційною технологією.

На безліч запитань вчителів доводилось відповідати Валентині Дмитрівні, давати поради та рекомендації щодо впровадження її власної технології навчання.

Заїка В.Д. тісно співпрацює з ОІППО, вона член обласної творчої групи вчителів початкових класів з питань експертної оцінки підручників для початкової школи та узгодженості їх з новими програмами. Особливою повагою та авторитетом користується цей вчитель серед вчителів початкових класів району.

Методист райметодкабінету Л.В.Откидич

Відправте коментарій on "Ділимося досвідом роботи з колегами області"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*