День європи в закладах загальної середньої освіти району

День Європи

З 2003 року  в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи  відповідно до Указу Президента № 339/2003  від 19 квітня 2003 року.

День Європи — це свято Європейського Союзу, що відзначається як День Шумана, на ім’я міністра закордонних справ Франції Робера Шумана який 9 травня 1950 року звернувся до лідерів європейських країн із пропозицією почати процес об’єднання Європи.

Це день, коли всі європейці вшановують загальні цінності: волю слова, демократію, незалежність, рівність. У День Європи Європейський Союз виходить на вулиці України, щоб разом з українцями показати, що Україна — частина Європи.  Напередодні Дня Європи в закладах загальної середньої освіти району, з метою формування позитивної думки щодо євро інтеграційного курсу України, ознайомлення якомога ширшого кола учнів з європейськими цінностями та традиціями, популяризації загального європейського культурного надбання серед молоді, будуть проведені тематично-просвітницькі, культурно-мистецькі, спортивні заходи, зокрема:

 виставки плакатів і малюнків «Відкриваємо Європу разом»,  тематичні вікторини «Європейський Союз», «Країни Європи», «Вивчаємо та пізнаємо Європу», віртуальні подорожі країнами Європи.

Відправте коментарій on "День європи в закладах загальної середньої освіти району"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*