День Сумщини в Угроїдській ЗОШ І – ІІІ ступенів 16:20:44

День Сумщини в Угроїдській ЗОШ І – ІІІ ступенів

На виконання Постанови Верховної Ради України від 21.05.2013 № 297-VІІ «Про відзначення 75-річчя утворення Сумської області», спільного розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації та голови Сумської обласної ради від 30.07.2013 № 332-ОД/23 «Про підготовку та відзначення 75-річчя  від дня утворення Сумської області», спільного розпорядження голів Краснопільської районної державної адміністрації та  районної ради від 25.10.2013 № 249-ОД/15 «Про підготовку та відзначення 75-річчя  від дня утворення Сумської області в Краснопільському районі» в Угроїдській ЗОШ І-ІІІ ст. 19.03.2014 року проведені тематичні уроки «Рідній Сумщині-75» в 1 – 11 класах.

День Сумщини став визначною подією в житті шкільного колективу, важливим засобом громадянського, патріотичного виховання. Перший урок цього дня, Єдиний тематичний урок , сприяв духовному піднесенню учнів, утвердженню їхньої громадянської позиції, формуванню у дітей та учнівської молоді почуття особистої відповідальності за долю рідного краю,  активної життєвої позиції, яка сприятиме процвітанню Сумщини у майбутньому.

Сьогодні Сумщина – одна з провідних областей незалежної Української держави, вагома частка у її історії, культурі, економіці – ця теза  стала лейтмотивом першого уроку у кожному класі. «Сім чудес Сумщини», «Нашій Сумщині – 75», «Поетична Сумщина», «Мій край: минуле, сучасне, майбутнє», «Рідний край – Сумщина моя!» – неповний тематичний перелік уроків, які провели класні керівники школи з використанням мультимедійного комплексу, застосуванням інтерактивних технологій,  віддавши перевагу таким формам проведення уроку: урок-мандрівка, урок-презентація, урок-вікторина, усний журнал, екскурсія до шкільного музею та ін.

Відправте коментарій on "День Сумщини в Угроїдській ЗОШ І – ІІІ ступенів 16:20:44"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*