Чергова нарада директорів

Чергова нарада директорів

13 березня 2019 року на базі Покровської ЗОШ І-ІІ ст. відбулась нарада директорів закладів загальної середньої освіти Краснопільського району, відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської РДА.

Під час наради виступали начальник відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської РДА, завідуючий та методисти райметодкабінету з наступними питаннями:

  • про атестація педагогічних працівників;
  • про здійснення вибору закладами освіти проектів підручників для 6 та 11 класів;
  • про курси підвищення кваліфікації з предмета «Основи здоров’я» та курсів, спрямованих на збереження здоров’я учасників освітнього процесу («Вчимося жити разом», «Маршрут безпеки», «Захисти себе від ВІЛ»);
  • про надання матеріалів на І етап Всеукраїнського огляду конкурсу на кращий стан фізичного виховання в ЗЗСО;
  • про надання матеріалів на І етап Всеукраїнського заочного  конкурсу звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (молодша та середня вікова групи); 
  • про роботу міжшкільного наметового мовного табору;
  • про результати реєстрації на ЗНО-2019;
  • про організацію та проведення заходів в межах обласної естафети закладів позашкільної освіти «Позашкілля Сумщини-49+» в ЗЗСО району.
Чергова нарада директорів

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Матлахов І. М. завершуючи нараду розглянув такі важливі питання: про державні будівельні норми України. Будинки і споруди. Навчальні заклади. ДБН В.2.2-3:2018; фінансове забезпечення галузі освіти у 2019-2020 роках. Освітня субвенція; аналіз виконання норм харчування 1-4 кл., 5-9 кл., ДНЗ за лютий 2019 року; підготовка тез по темах закладів освіти на серпневу конференцію; щодо отримання ліцензії на медичну практику сестри Славгородської ЗОШ І-ІІІ ст.

Чергова нарада директорів
Чергова нарада директорів
Чергова нарада директорів
Чергова нарада директорів

Відправте коментарій on "Чергова нарада директорів"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*