Чарівне вікно лялькового театру

Чарівне вікно лялькового театр

Як досягти того, щоб кожна дитина, незалежно від її розвитку, характеру, мови, пам’яті, змогла розкритися, самореалізуватися. А це можливо лише тоді, коли вчитель творчо підходить до навчально-виховного процесу, вміє створити всі умови для саморозвитку кожного учня. Такою людиною у Славгородській ЗОШ І- ІІІ ст. є вчитель образотворчого мистецтва Павлюченко Наталія Євгенівна, яка зі своїми організаторськими здібностями, ентузіазмом, творчістю завжди вміє знайти спільну мову з дітьми..

У 2000 році вона створила ляльковий театр «Буратіно». З 2013 року колектив стає гуртком Краснопільського районного Центру дитячої та юнацької творчості, який працює на базі Славгородської ЗОШ І-ІІІ ст.. І ось уже 15 років вихованці гуртка дарують радість глядачам своїми виступами.

– Мої маленькі актори дуже полюбили театр. Хочеться, щоб дитячі таланти не загубились, бо ляльковий театр –це чарівне вікно, крізь яке учні бачать, як бореться добро зі злом, як перемагає правда, яку відповідальність несе людина перед світом, – говорить Наталія Євгеніївна.

Життєве кредо колективу: «Життя –це казка, донеси її людям»; девіз: «Створимо казку в нашому житті!»

Підбираючи репертуар, колектив надає перевагу українським народним казкам повчального характеру («Івасик – Телесик», «Рукавичка», «Солом’яний бичок», «Лисичка-сестричка»), казкам народів світу ( «Ріпка», «Дюймовочка»), казкам сучасних авторів та сучасним переробкам народних казок («Червона шапочка, троє вовченят і «Золоте правило», «Пригоди Домовенятка Кузі», «Як кіт воєводою був», «Пригоди поросятка»). Звернення до літературного матеріалу, народної казки залучає учнів до скарбниці української і світової культури. Казки навчають добру, розуму, поваги до старших та співчуття до слабих, бережливого ставлення до природи та національної спадщини.

Відправте коментарій on "Чарівне вікно лялькового театру"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*