Атестація працівників психологічної служби – процес творчий

Атестація працівників психологічної служби - процес творчий

19 лютого 2013 року на базі Краснопільської гімназії відбулось засідання експертної групи за участю методиста обласного центру практичної психології та соціальної роботи Растрости Г.Б. Мета заходу – експертна оцінка діяльності практичного психолога закладу Ломако Раїси Петрівни. Професія «психолог» – особлива, тому люди, що її обирають, яскраві особистості, толерантні, доброзичливі, відповідальні і творчі. Шкільний психолог це не просто педагог, який навчає, а й порадник, який у будь-якій ситуації зуміє зрозуміти, допомогти повірите в себе, у свої можливості здійснити свої бажання і мрії.

Саме ці якості притаманні практичному психологу з майже 20-ти річним стажем психологічної діяльності, досвідченому наставнику молоді, майстру своєї справи Ломако Раїсі Петрівні.

До уваги членів експертної групи було запропоноване розвиваюче заняття «Розвиток творчого мислення» в ході якого Ломако Р.П. продемонструвала високий професійний рівень, вміння стимулювати у дітей зацікавленість, бажання пізнання, спілкування з однолітками і психологом.

В ході атестаційної експертизи проведено круглий стіл за участю методиста обласного центру практичної психології та соціальної роботи Растрости Г.Б., директора гімназії Зінченко С.С., керівника психологічної служби Скирти Т.С., завідуючого методичним кабінетом Наріжного В.М., соціального педагога Купиро І.А. Учасники заходу відмітили професіоналізм практичного психолога Ломако Р.П., результативність в роботі, творчу взаємодію з педколективом та батьками.

Методист з психологічної служби Т.С.Скирта.

Відправте коментарій on "Атестація працівників психологічної служби – процес творчий"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*