Акція «16 днів проти насильства» в закладах загальної середньої освіти Краснопільського району

Акція «16 днів проти насильства»

В усіх загальноосвітніх навчальних закладах нашого району  виховні заходи, приурочені до акції «16 днів проти насильства», ретельно сплановані і проведені за участю усіх вікових груп дітей, вчителів та батьків.  

В рамках Акції « 16 днів проти насильства»  в освітніх  закладах проведені  засідання «круглих столів» на тему: «Світ без насильства», семінари за участю батьків і вчителів на тему: «Фактори ризику, обумовлені структурою родини  й моделями спілкування», виставка  дитячих малюнків на тему: «Світ без війни-мій світ!».

Акція «16 днів проти насильства»

Особлива увага приділялась просвітницькій роботі серед дітей та учнівської молоді . В Славгородській ЗОШ І-ІІІ ст та Покровській ЗОШ І-ІІ ст. проведені години спілкування «Я-вірний товариш і друг», « Насильство. Мої права. Моя відповідальність», «Чарівні слова відкривають серця». В закладах освіти організований перегляд та обговорення мультфільмів із серії « Ти і поліція», та перегляд відеоролика « Права та обов’язки дітей».

Особливу роль у проведенні акції « 16 днів проти насильства» відіграли практичні психологи. Так, В Славгородській ЗОШ І-ІІІ ст.. практичний психолог Моїсеєнко О.Я. та  Ряснянському НВК Ткаченко Ж.В упроваджували інтерактивні форми роботи. До участі у  тренінгах : «Геть насильство над дітьми», «Дружба починається з усмішки» залучались старшокласники та вчителі закладів освіти. Проведені в освітніх закладах і батьківські збори та семінари-практикуми для вчителів. за темами:  «Шкільний булінг: Впізнати та попередити», « Фактори ризику ,що обумовлені методами виховання та моделями спілкування» .

В кожному закладі проведені підсумки щодо проведення акції « 16 днів проти насилля».

Акція «16 днів проти насильства»

Методист з психологічної служби Т.С. Скирта

Акція «16 днів проти насильства»Акція «16 днів проти насильства»Акція «16 днів проти насильства»

Відправте коментарій on "Акція «16 днів проти насильства» в закладах загальної середньої освіти Краснопільського району"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*