А пісня – це душа

А пісня – це душа

А пісня – це душа. З усіх потреб – потреба.
Лиш пісня в серці ширить межі неба,
На крилах сонця сяйво їй лиша.
Чим глибше пісня, тим ясніш душа.
І. Драч

22 березня 2014 року на базі Сумського державного університету відбувся VІІ обласний конкурс дитячих вокальних колективів «Співограй», який проводився у межах Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» з метою широкої пропаганди серед дітей і молоді кращих зразків народної та сучасної української естрадної пісні. У конкурсі взяли участь 42 вокальних колективи із навчальних закладів області.

Конкурс проводився за основним та вищим рівнями виконавської майстерності (згідно з результатами атестації дитячих творчих колективів) та трьома віковими категоріями: молодшою, середньою та старшою.

Наш район представляли два вокальних колективи: середня категорія – «Дзвіночки», керівник Ткаченко Тетяна Олександрівна (Великобобрицька ЗОШ) та молодша категорія – «Натхнення, керівник Кулик Ольга Олександрівна (Краснопільська ЗОШ І-ІІІ ст.).

Діти, змагаючись у вокальному мистецтві, мали змогу побачити кращі колективи області, почути той рівень виконання, до якого треба прагнути. Додому везли не тільки грамоти за участь в обласному конкурсі, а й наполегливе бажання працювати так, щоб наступного року отримати перемогу.

Натхнення вам, юні таланти!

Відправте коментарій on "А пісня – це душа"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*