Молодіжний форум «МолоДь Діє!»

Молодіжний форум «МолоДьДіє!»

25-27 вересня 2019 року  в Сумах було проведено обласний молодіжний форум «МолоДьДіє», який відбувся за організації та підтримки управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації. На нього з’їхалася молодь та представники громадських організацій Сумщини. Даний захід був проведений уперше.

 У програмі форуму  був ярмарок молодіжних практик та нагородження кращих проектів, які було реалізовано в 2017-2018 році.

Учасники форуму познайомились та поспілкуватись із живою бібліотекою, серед цікавих людей були люди, які надихають, заряджають позитивом та стимулюють до дій: «Родинний театр “Нянькіни”, керівник управління молодіжної політики Київської обласної державної адміністрації Марина Попапенко, засновник  наметових таборів « Коловрат», «Руса коса» Ірина Пархоменко, директор ТРЦ « Мануфактура» Володимир Лободін, експерт Віктор Бобиренко, директор Сумської ліги сміху «Гостиница 72»  та «Ніколь Кідман» Анастасія Павленко та ще багато цікавих, активних людей Сумщини. Також учасники мали змогу брати участь  в панельній дискусії та дискусії-дебатах на  теми: «Молодіжні центри», «Молодіжні ради» ЗА та ПРОТИ.» З’їхалось майже 100 учасників, яким не байдужа думка молодих людей, які прагнуть допомогти, почути, підтримати. Був присутнім і заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ, вітаючи учасників форуму, зазначив, що Сумська область є лідером з фінансування молодіжної політики. «Безумовно, молодь – рушійна сила у розбудові громадянського суспільства та змін на краще. Ви маєте відчувати себе значущими тут, на Сумщині, а завдання влади – створити умови та зацікавити вас впроваджувати саме на місцях свої кращі ідеї та проекти».

Участь в даному форумі була доступна пройшовши анкетування, прикро, що з Краснопільського району була присутня на форумі лише методист з питань молодіжної політики відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської РДА Ольга Рудоман. Із слів Ольги: «Краснопільщина багата на молодих, активних людей, які просто не знають, що є можливість отримати підтримку (навіть фінансову) для реалізації проектів та планів». Тому ми в котрий раз доводимо до відома, що з своїми пропозиціями створити, організувати, реалізувати ви можете звертатись до відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської РДА, який опікується питаннями молодіжної політики. Бажано, щоб не ми (відділ освіти, молоді та спорту) нав’язували вам свої заходи, а ви активна молодь йшли до нас з такими пропозиціями.

Чекаємо вас за адресою: вул.Мезенівська, 16, телефон для довідок 7-17-87

Молодіжний форум «МолоДьДіє!»
Молодіжний форум «МолоДьДіє!»
Молодіжний форум «МолоДьДіє!»
Молодіжний форум «МолоДьДіє!»
Молодіжний форум «МолоДьДіє!»
Молодіжний форум «МолоДьДіє!»
Молодіжний форум «МолоДьДіє!»
Молодіжний форум «МолоДьДіє!»
Молодіжний форум «МолоДьДіє!»
Молодіжний форум «МолоДьДіє!»

Відправте коментарій on "Молодіжний форум «МолоДь Діє!»"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*