Доповідь начальника відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської районної державної адміністраціцї

doklad

У сфері управління відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації  у 2018-2019 навчальному році знаходилося 8 закладів загальної середньої та 4 заклади дошкільної освіти. Це:

3 заклади І-ІІІ ступенів – Славгородська школа, Мезенівський та Ряснянський навчально-виховні комплекси;

3 заклади І-ІІ ступенів – Покровська школа, Грабовський та Тур’янський навчально-виховні комплекси;

та 1 заклад І ступеня – Бранцівський навчально-виховний комплекс.

На базі 5 закладів загальної середньої освіти функціонувало 7 дошкільних груп.

Продовжувала працювати Краснопільська вечірня школа.

Діяли Славгородський, Порозчанський, Верхньопожнянський і Покровський заклади дошкільної освіти.

У загальноосвітніх закладах перебувало 410 здобувачів загальної середньої освіти з денною формою навчання, 35 здобувачів загальної середньої освіти з вечірньою формою навчання та 179 здобувачів дошкільної освіти.

20 лютого 2019 року Краснопільська районна рада прийняла рішення про припинення комунального закладу Бранцівський навчально-виховний комплекс шляхом ліквідації.

07 серпня 2019 року Славгородська сільська рада також прийняла рішення про припинення Верхньопожнянського та Порозчанського дошкільних навчальних закладів шляхом ліквідації.

З 1 вересня цього року згідно рішення Краснопільської районної ради від 07 серпня 2019 року Тур’янський навчально-виховний комплекс передано в управління відділу освіти Краснопільської селищної ради.

Відправте коментарій on "Доповідь начальника відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської районної державної адміністраціцї"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*