Всеукраїнський експеримент за інноваційним освітнім проектом “Шкільна електронна бібліотека “ШБІЦ-інфо”

Шкільна електронна бібліотека

Реформування  національної  освіти,  приведення  її  у  відповідність  зі змінами, що відбулися в  усіх сферах суспільного життя, – головне завдання не лише Міністерства освіти і науки України, а й кожного учасника освітнього процесу.  Єдиний інформаційний підрозділ школи – бібліотека – повинна сучасними методами повноцінно виконувати свої функції.

На жаль, сьогодні шкільні бібліотеки не здатні самостійно повноцінно забезпечити себе необхідними інформаційними засобами.

Вирішення проблеми бачиться у централізованій підготовці освітянської інформації і передачі її на місця у готовому вигляді. Відповідні роботи здійснюються у проекті «Інформаційне забезпечення загальноосвітнього навчального закладу». Мета проекту полягає у створенні та впровадженні в практику роботи навчального закладу ефективної системи інформаційного забезпечення школярів, педагогічних працівників, керівників, методистів для вирішення навчальних, виховних, розвивальних та управлінських завдань.

Бібліотечно-інформаційна комп’ютерна система «Шкільна електронна бібліотека «ШБІЦ-інфо» призначена для комплексного інформаційного обслуговування школи (від учня до керівника) і має зручний довідково-пошуковий апарат.

Дана система не потребує дорогого технічного оснащення, підключення до мережі Інтернет та ін. Система оптимізована для безпроблемного використання будь-яким користувачем. Проект орієнтований на доступний для всіх спосіб доставки інформації – передплату через поштові відділення зв’язку.

Наказом МОН від 05.08.2014 №900 наш район ввійшов у “дев’ятку” експериментальних закладів, учасників всеукраїнського експерименту за інноваційним освітнім проектом “Шкільна електронна бібліотека “ШБІЦ-інфо”. Закладом, на базі якого здійснюються експериментальні роботи, визначено Ряснянський НВК.

Відправте коментарій on "Всеукраїнський експеримент за інноваційним освітнім проектом “Шкільна електронна бібліотека “ШБІЦ-інфо”"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*