Життя у ритмі танцю

Життя у ритмі танцю

6 квітня 2014 р. у Палаці культури ім. Фрунзе (м. Суми) відбувся Всеукраїнський конкурс хореографічного мистецтва «Кубок Візаві-2014″ . У конкурсі взяли участь 20 хореографічних колективів з м. Києва, Харкова, Суми, Кременчуга, Глухова, Конотопа та багатьох інших. Всього було представлено 59 танцювальних номерів.

Краснопільський район на цьому конкурсі представляли вихованці Краснопільського районного центру дитячої та юнацької творчості – хореографічний колектив «Доміно» , керівник Світлана ГРИЦЕНКО.

Вже декілька років поспіль колектив «Доміно» бере участь у конкурсі танцювального мистецтва «Кубок Візаві», який проводиться з метою розвитку дитячої хореографії та танцювального мистецтва, естетичного виховання молоді та підтримки обдарованих дітей.

От і цього року – Перемога! Перемога! Журі не тільки на словах зазначило, що рівень хореографії у Краснопільському ЦДЮТ значно зріс, а й підтвердило це, нагородивши колектив ДИПЛОМОМ І ступеня в категорії «Ювенали І», номінація «народний танець та стилізація» та ДИПЛОМОМ ІІ ступеня у номінації «Вільна танцювальна категорія» в категорії «Ювенали ІІ».

Тож вітаємо з перемогою і будемо сподіватися, що усі дитячі мрії здійсняться, таланти розквітатимуть, а дорослі, які взялися за таку благородну справу, будуть їм у цьому допомагати. І на українському мистецькому Олімпі кожного року з’являтимуться нові талановиті зірочки, які сяятимуть ще яскравіше!!!

Культорганізатор ЦДЮТ І. Акименко

Відправте коментарій on "Життя у ритмі танцю"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*