Засідання районного методичного об’єднання вчителів історії

Засідання районного методичного об'єднання вчителів історії

Чергове засідання районного методичного об’єднання вчителів історії відбулося на базі Мезенівського НВК.

Вчителі історії цього закладу Хрупа Галина Миколаївна та Гелих Тетяна Петрівна  поділилися досвідом роботи з колегами району по  питанню «Проблемне навчання, як фактор формування історичних компетентностей учнів».

Вчителі району відвідали уроки в 8 класі «Причини і фактори розгортання національно-визвольної війни середини 17 ст. Богдан Хмельницький» (Гелих Т.П.) та в 10 класі «Новий курс Ф.Рузвельта» (Хрупа Г.М.), на яких були використані різноманітні форми роботи з учнями в межах теми семінару-практикуму.

З метою набуття школярами історичної та інших компетентностей та відповідно до державних вимог із загальної підготовки учнів окремою структурною складовою програми з 2012-2013 н.р. стають спеціальні уроки (5,6 клас) – практичні заняття.

Такі заняття в курсі історії мають подвійну мету: є способом вивчення нового матеріалу на основі опрацювання історичних джерел та важливим засобом формування предметних умінь і навичок учнів.

Досвідом проведення такого заняття поділилася досвідчений педагог Хрупа Л.М., запросивши колег на фрагмент уроку в 5 класі.

На засіданні РМО також обговорені питання участі учнів в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з предмету та історичних конкурсах «Кришталева сова» та «Лелека».

Методист РМК Середа Н.І.

Відправте коментарій on "Засідання районного методичного об’єднання вчителів історії"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*