Відпочиваємо з користю

Відпочиваємо з користю

В нашому світі все відбувається в постійному русі. І нам ніколи не сидиться на місці. Учні мого сьомого класу ще не встигли відпочити від поїздки на осінніх канікулах – стали планувати, що ж ми будемо робити взимку. Куди можна поїхати, що новенького можна побачити? Але відпочинок повинен приносити не лише задоволення, а й користь, розширювати кругозір. То ж було вирішено – їдемо в Сумський краєзнавчий музей, в кінотеатр, та, вже традиційно, на роллердром.

В музеї нас зустріли радо і все цікаво нам розповіли. І як рельєф створивсь у нас в краї і звірі й птахи які в нас були. Які копалини корисні, які народи в нас жили, і як село наше створили, та у війну його зберегли.

Дуже всім сподобалися відвідини кінотеатру. Цікавий та добрий фільм, смачний попкорн та гарне товариство що ще треба для відпочинку? Але це був відпочинок пасивний, то ж щоб відпочити активно ми поїхали на роллердром. На превеликий жаль немає в нас роллердрому. То ж ми їдемо до міста Суми. І емоції б’ють через край! Хто вмів їздити на роликах – вдосконалював свої навички, хто не вмів – навчився. І неважливо скільки синців та шишок заробили. Головне свобода руху! І навіть наш водій ставши вперше на ролики, катався не гірше за інших. Та що там говорити – навіть краще!

Відправте коментарій on "Відпочиваємо з користю"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*