Наші в лісі

Наші в лісі

Мінлива погода восени: заморозок змінює холодна мряка, лише іноді виглядають ласкаві промінчики сонця, але це не лякає справжніх туристів. От і в цьому році Краснопільщина делегувала своїх кращих туристів з Хмелівки, Краснопілля, Великої та Малої Рибиці, Миропілля та Запсілля на обласний семінар-зліт зі спортивного туризму серед працівників освіти.

В останні роки склад педагогічних працівників Краснопільщини значно омолодився, це торкнулось і туризму.

Молоді педагоги проявили неабиякий характер та силу волі в боротьбі не тільки з погодою, а і в змаганнях на смузі перешкод та зі спортивного орієнтування. І саме молодий запал наших педагогів зіграв на руку нашій команді в змаганнях зі спортивного орієнтування. В той час коли досвідчені освітяни-спортсмени з інших районів за допомогою карти та компасу вираховували найлегший шлях до пошуку контрольних пунктів, наші молоді педагоги, як кажуть бігли не по дорогах та стежках , а в напрямку через круті схили та яри, зарослі, в майже не прохідних хащах. Така тактика нашої команди в підсумку повністю себе виправдала і допомогла зайняти III загальнокомандне місце зі спортивного орієнтування.

Але туризм – це не лише спорт, а і спілкування та обмін досвідом зі своїми колегами з різних куточків Сумської області. Вже стали традиційними дружні зустрічі з колегами з Кролевецького, Конотопського районів, що дало підставу іншим районам назвати нашу групу «об′єднання 3К».

Дуже приємно, що туристів, як і розвідників, у відставці не буває і тому у Всесвітній день туризму було організовано телефонний міст з музичним супроводом вчителя музики Малорибицького НВК Чумарного В.М із багатьма любителями туризму старшого покоління на Краснопільщині.

На правах капітана хочу подякувати всім членам нашої команди які не побоялися погодніх умов і відгукнулися на мою пропозицію прийняти участь в семінарі-зльоті. Такими відчайдухами виявилися Мотузний М.М., Тараско Г.М., (Великорибицький НВК), Дяченко В.С., Малік В.С.,(Малорибицький НВК), Пулях В.С. (Миропільський НВК), Буднік В.В.(Хмелівська ЗОШ), Бортник О.В.(Запсільський НВК), Голованьова О.В. (райметодкабінет) та студенти СумДПУ ім.. А.С.Макаренка Гусєва Вікторія та Цедрик Олена.

Вчитель фізичної культури та географії Запсільського НВК – Роєнко В.А.

Відправте коментарій on "Наші в лісі"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*