Грабовський навчально-виховний комплекс Краснопільської районної ради Сумської області

Директор школи – Кривошей Наталія Василівна.

Грабовський навчально-виховний комплекс Краснопільської районної ради Сумської області створений шляхом реорганізації Грабовської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та використання приміщення непрацюючого дошкільного закладу в 2007 році. Заклад атестовано 2008 році (рівень освітньої діяльності – «достатній»).

Станом на 1.02.2019 рік контингент учнів – 52 учнів (6 класів-комплектів, для 7,7 учнів навчально-виховний процес організовано за індивідуально-груповою формою навчання).

Школа укомплектована педагогічними кадрами та обслуговуючим персоналом. Серед загальної кількості працюючих вчителів-пенсіонерів немає.

Створено необхідні умови для забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітей та учнівської молоді. В закладі діє кабінет інформатики, який оснащено 7 персональними комп’ютерами, що об’єднано в локальну мережу, 2 комп’ютери використовує адміністрація.

Вихованці закладу активні учасники Всеукраїнських учнівських олімпіад, міжнародних та всеукраїнських конкурсів. Шкільна команда спортсменів у 2013 році посіла почесне І місце в районних змаганнях з лижних гонок, з футболу в заліку XXI ігор школярів.

У закладі навчається 55 учнів в 9 класах:

  • 1-4 кл. – 25 учнів;
  • 5-9 кл. – 30 учні;

Відправте коментарій on "Грабовський навчально-виховний комплекс Краснопільської районної ради Сумської області"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*