Зустрічі з дикою природою

Зустрічі з дикою природою

Весело і цікаво проходить період оздоровлення в Миропільському навчально-виховному комплексі. Наш табір «Віола» – це шанс для дітей відпочити, дізнатись багато нового, відвідати мальовничі куточки нашого краю. Ми скористалися цим шансом і вирушили до с. Верхня Сироватка. Саме там є незвичайна для нашого краю ферма – страусина. Коли ми прибули на місце, нас гостинно зустріли господар з господинею і розпочали екскурсію.

Ми дивилися на екзотичних тварин і птахів з цікавістю, бо ніхто не бачив зблизька маленьку косулю, павича, соколів, нутрій, черепах! А страусів? Виявилось, що це дуже граційні і добродушні птахи. Ми навіть годували їх із рук.

Страуси брали зерно з рук, а діти були в захваті від цього, навіть не боялися! Страуси виявились справжніми фотомоделями – позували перед фотокамерами і кожен бажаючий міг залишити собі фото на згадку.

Виявилось, що ці величні птахи ще й дуже сильні та добрі . Вони покатали на собі всіх бажаючих. Сміливців було багато, навіть – дівчата! Наша Катя та Оленка не злякались!

У нас було багато вражень від усього, нам дуже сподобалось. Тож прихопивши на згадку гарні спогади, колоритні фото та справжні пера страусів, подякувавши господарям за гостинний прийом – вирушили до дому. Бо де б не був, а вдома – краще!

Учні Миропільського НВК

Відправте коментарій on "Зустрічі з дикою природою"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*