Зустріч колег

Зустріч колег

На виконання плану роботи районного методичного кабінету на базі Грабовського НВК 06.02.2020 року проведено чергове засідання районного методичного об’єднання вчителів географії за темою «Використання інноваційних технологій на уроках географії».

«Урок був і залишається основною формою оволодіння знань учнями. Провести урок сьогодні стає все складніше. Сучасний учень став іншим – він багато знає: це він бачив, це він чув, про це він читав…

Учень отримує величезний потік інформації поза школою. Цю інформацію він не завжди може осмислити, перевести у послідовну систему знань. У наслідок цього інтерес до навчання  в учнів знизився. Учителям стає все складніше  керувати їхньою навчальною діяльністю, процесом формування знань та вмінь. Перед вчителем на сучасному етапі стоїть завдання: зробити так, щоб навчання було не примусовим, щоб воно диктувалося внутрішніми потребами та бажаннями учитися, оволодівати новими знаннями» -нагоросила методист РМК Н.Середа при відкритті засіданя.

Саме цьому сприяють інтерактивні технології. Вчителі географії поділилися досвідом використання інноваційних прийомів на своїх уроках, це створення ментальних карт, лепбуків, інтерактивних форм роботи, проблемного навчання, ігрових моментів.

Також члени методичного об’єднання  ознайомились з результатами моніторингового дослідження PISA  та проаналізували результати конкурсу «Учитель року», номінація «географія», зробивши відповідні висновки для себе.

Зустріч колег
Зустріч колег
Зустріч колег
Зустріч колег
Зустріч колег
Зустріч колег
Зустріч колег
Зустріч колег
Зустріч колег
Зустріч колег
Зустріч колег
Зустріч колег

Відправте коментарій on "Зустріч колег"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*