ЗНО-2020 орієнтовно розпочнеться після 20 червня

ЗНО 2020

У Міністерстві освіти і науки повідомили про особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році. Про це, під час проведення онлайн конференції у Facebook, розповіла в.о. міністра освіти Любомира Мандзій.

За її словами, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання орієнтовно розпочнеться після 20 червня.

Також, у Міністерстві освіти допускають можливість проведення пробного ЗНО у травні або червні.

Одночасно, Український центр оцінювання якості освіти готує інформаційні матеріали для випускників з елементами відео, для ознайомлення учасників тестування з процесом проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Відповідні матеріали  вже доступні. На YouTube каналі Українського центру оцінювання якості освіти розміщено відеоматеріали «Пробне ЗНО-2020: перспективи», «Просто про ЗНО», «Просто про ЗНО з іноземних мов».

У презентованому сьогодні відео «Просто про ЗНО з іноземних мов» закцентовано увагу на особливостях проведення аудіювання, а для повного занурення в процес пропонуємо учасникам після перегляду відео пройти тестування з іноземних мов.

Також в.о. міністра освіти запевнила, що Міносвіти і УЦОЯО готові до проведення ЗНО після завершення карантинних заходів. Вона наголосила, що зовнішнє незалежне оцінювання в Україні в 2020 році буде проведено

«У будь-якоми випадку ми готові провести зовнішнє незалежне оцінювання. Це залежить від часу коли буде завершений карантин. Закінчення навчального року для випускників 11-го класу буде залежати від закінчення основної сесії ЗНО», – сказала Мандзій.

Звертаємо увагу: щойно епідеміологічна ситуація стабілізується, всі зареєстровані учасники зможуть у звичному форматі пройти пробне ЗНО. Більш детальну інформацію можно знайти  за посиланням: https://testportal.gov.ua/do-chogo-potribno-gotuvatysya-uchasnykam-testuvan-z-inozemnyh-mov/#more-17025

Відправте коментарій on "ЗНО-2020 орієнтовно розпочнеться після 20 червня"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*