Засідання районного методичного об’єднання класних керівників

Засідання районного методичного об’єднання класних керівників

Становлення учня як громадянина та патріота – актуальна проблема сьогодення. Цей процес відбувається під час виховання і представляє цілий комплекс заходів, спрямованих на формування людини як особистості. Провідна роль у цьому процесі належить класному керівнику.

Саме проблемі патріотичного виховання школярів було присвячене чергове засідання районного методичного об’єднання класних керівників за темою «Національно-патріотичне виховання – основа розвитку особистості, суспільства, нації».

Засідання відбулося у формі творчого звіту класних керівників щодо виконання «Концепції національно-патріотичного виховання школярів» та «Основних орієнтирів виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх закладів».

Мета даного заходу – знайомство із системою роботи класних керівників щодо формування у школярів патріотизму, національної свідомості.

Кожен класний керівник презентував свою систему роботи навчального закладу з даного напряму виховання.

На засіданні з нормативно-правовою базою з національно-патріотичного виховання присутніх ознайомила керівник РМО Борщ В.Г. – заступник директора з виховної роботи Краснопільської ЗШ І-ІІІ ст.

На методичному об’єднанні були прийняті рекомендації щодо подальшої роботи класних керівників з національно-патріотичного виховання школярів.

Будуть змінюватись часи, школа вирішуватиме нові завдання, проте актуальною є і буде одна проблема – виховання громадянина України, який знає і пам’ятає свій рід, мову материнську, цінує минуле і буде гідно творити майбутнє.

 

 

Відправте коментарій on "Засідання районного методичного об’єднання класних керівників"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*