Засідання конкурсної комісії для проведення відбору кандидатів на заміщення вакантної посади директора Мезенівського НВК

Засідання конкурсної комісії для проведення відбору кандидатів на заміщення вакантної посади директора Мезенівського НВКЗасідання конкурсної комісії для проведення відбору кандидатів на заміщення вакантної посади директора Мезенівського НВК

 11.10.2018 – відбулося засідання конкурсної комісії для проведення відбору кандидатів на заміщення вакантної посади директора Мезенівського НВК Краснопільської районної ради Сумської області в приміщення відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської районної державної адміністрації.

Присутні:

       Голова конкурсної комісії:

   – Ткаченко Тамара Віталіївна, голова постійної комісії Красиопільської районної ради з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

       Секретар конкурсної комісії:

   – Леунова Алла Іванівна, начальник відділу організаційно-правової, кадрової роботи та комунальної власності виконавчого апарату Краснопільської районної ради.

Члени конкурсної комісії:

  • Борщ Любов Олексіївна, вчитель початкових класів Мезенівського НВК;
  • Босик Олена Іванівна, представник громадського об’єднання батьків учнів (вихованців) Мезенівського НВК;
  • Моголенець Олена Михайлівна, представник громадського об’єднання батьків учнів (вихованців) Мезенівського НВК;
  • Муквич Віра Іванівна, директор Славгородської ЗОНІ;
  • Хрупа Галина Миколаївна, вчитель історії Мезенівського НВК.

Відсутні: Карпенко Ольга Миколаївна, директор Ряснянського НВК, член конкурсної комісії

Порядок денний:

  1. Розгляд та вивчення конкурсною комісією документів, поданих на заміщення вакантної посади директора Мезенівського НВК Краснопільської районної ради Сумської області.
  2. Про ухвалення рішення про допуск або відмову у допуску осіб, які претендують для участі у іспиті на заміщення вакантної посади директора Мезенівського НВК Краснопільської районної ради Сумської області.
  3. Про визначення дати та часу проведення наступного засідання.

Документ для ознайомлення – Протокол №2.pdf

Відправте коментарій on "Засідання конкурсної комісії для проведення відбору кандидатів на заміщення вакантної посади директора Мезенівського НВК"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*