Засідання федерації футболу

Засідання федерації футболу

7 травня, в сесійному залі райдержадміністрації відбулося чергове засідання федерації футболу Краснопільського району.

Участь у заході взяли заступник голови районної державної адміністрації Яремчук Ю.А., голова федерації футболу Краснопільського району Лебеденко М.В., члени координаційної ради федерації футболу та представники футбольних команд.

На порядок денний виносилось питання щодо розгляду протестів команд у матчі 3-го туру Першості району між командами Мезенівка та Чернеччина; звернення команди Краснопілля «Рост» про перенесення гри ІV туру; участь команди «Вікторія» с.В.Бобрик у Першості району з футболу.

Засідання розпочалося з жвавих дискусій щодо суддівства ігор, матеріально-технічного забезпечення футбольних стадіонів, належного стану футбольних полів. Останні, нажаль, часто перебувають у не найкращому стані. Було наголошено, що саме футболісти мають бути ініціаторами покращення стану полів та навколишньої інфраструктури стадіону, і саме вони, повинні брати особисту участь у благоустрої цих об’єктів.

Після розгляду питань порядку денного, членами координаційної ради було прийнято наступні рішення:

1. За згодою сторін команд-учасниць матчу Мезенівка-Чернеччина, провести гру на нейтральному полі, тобто в селищі Краснопілля.
2. Перенести гру ІV туру між командами «Рост» Краснопілля – «Оріон» Осоївка на дату за домовленістю команд.
3.  Представник команди «Вікторія» с.В.Бобрик підтвердив участь у Першості району з футболу. Перша для них гра відбудеться з командою «Оберіг» с.Покровка на святі відкриття нового футбольного поля на території села.

Відправте коментарій on "Засідання федерації футболу"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*