Юні знавці рідного краю

Юні знавці рідного краю

Почуття любові до  рідного краю, глибока повага до народних вікових традицій – це невичерпне джерело духовності, моральності та культури сучасної людини. Саме краєзнавство в позашкільному закладі є безцінною скарбницею збереження історичного досвіду, бо, як відомо, високі почуття «Батьківщина», «національна гідність» починаються зі знання рідного краю, села, школи, вулиці, домівки.

З початку навчального року юні історики-краєзнавці з Краснопільського центру дитячої та юнацької творчості встигли зробити чимало  корисних справ. До дня туризму цікаво пройшла  конкурсно-ігрова програма. Надовго запам’ятається і захід «Хліб дарує щедра нива», який відбувся в Краснопільському НВК.

Вихованці  із задоволенням взяли участь в інтелектуальних   заходах,  таких  як: «Ремесла рідного краю», краєзнавчий брейн-ринг, «Суперкросворд»,  вікторина «Що ти знаєш про Україну?», гра «Два кораблі».

Колективні роботи вихованців гуртка «Історики-краєзнавці» постійно є переможцями районних, обласних та Всеукраїнських конкурсів. У жовтні відбувся районний етап  Всеукраїнського конкурсу «Моя Батьківщина- Україна», на якому робота краєзнавців «Народні промисли і ремесла Краснопільщини»  визнана переможцем і відправлена на обласний етап цього ж конкурсу.

Екскурсії є джерелом нової інформації, нових вражень і відчуттів.  Цей захід – найулюбленіший для всіх вихованців наших гуртків. На осінніх канікулах діти здійснили екскурсійну поїздку до м.Сум з відвідуванням краєзнавчого музею та кінотеатру. Юні історики-краєзнавці також люблять подорожувати і своїм краєм, який захоплює чарівними краєвидами. Навчальний рік у розпалі, а попереду у дітей  ще багато цікавих та різноманітних справ!

О.Янкова, керівник гуртка «Історики-краєзнаці» Краснопільського ЦДЮТ

Відправте коментарій on "Юні знавці рідного краю"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*