Всеукраїнський фестиваль-конкурс танцювального мистецтва «Кубок Візаві 2013»

Всеукраїнський фестиваль-конкурс танцювального мистецтва «Кубок Візаві 2013»
Кожна дитина талановита,
головне – допомогти їй знайти себе…   

1 грудня  2013 року, на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України»,  відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс танцювального мистецтва «Кубок Візаві 2013». Діти – це майбутнє кожної нації, кожної держави, адже саме з них починається усе на світі. Ні для кого не таємниця, що найбільше неймовірно обдарованих дітей – в Україні. Українські дітки вже неодноразово доводили, що талановиті діти – талановиті у всьому!!! Це і музиканти, танцюристи, спортсмени, і майбутні мультиплікатори, гумористи, шахісти, і, навіть, техніки, конструктори… Ті, які мають потенціал стати відомими зірками світового рівня.

Славиться своїми талантами і Краснопільщина. Вже декілька років поспіль хореографічний колектив «Доміно» (молодша група, керівник Світлана Гриценко) Краснопільського районного центру дитячої та юнацької творчості беруть участь у  конкурсі танцювального мистецтва «Кубок Візаві», що проводиться з метою розвитку дитячої хореографії та танцювального мистецтва, естетичного виховання молоді та підтримки обдарованих дітей.

І хочеться зазначити, що не безуспішно. От і цього року організатор конкурсу і головний суддя Людмила ВЕЛІНСЬКА сказала: – «…рівень хореографії у Краснопільському ЦДЮТ значно зріс…», і підтвердила свої  слова, нагородивши колектив  дипломом ІІ ступеня в категорії «Ювенали 2», номінація «Народний і стилізація народного танцю». У своїй категорії колектив «Доміно» поступився місцем лише Львівській зразковій студії естрадного танцю. У номінації «Вільна танцювальна категорія» колектив посів ІV місце. До речі, на Всеукраїнському конкурсі  були колективи не тільки з  міста Суми і області,  а й зі Львова, Харкова, Чугуєва, Дніпропетровська тощо. У складі журі працювали незалежні спеціалісти сучасної  і естрадної хореографії, провідні спеціалісти  культури, професійні хореографи м. Харкова, Суми.

Тож вітаємо з успіхами і  будемо сподіватися, що усі дитячі мрії здійсняться, таланти розквітатимуть, а дорослі, які взялися за таку благородну справу, будуть їм у цьому допомагати. А на українському мистецькому Олімпі кожного року з’являтимуться нові талановиті зірочки, які сяятимуть ще яскравіше!!!

Культорганізатор ЦДЮТ І. Акименко

Відправте коментарій on "Всеукраїнський фестиваль-конкурс танцювального мистецтва «Кубок Візаві 2013»"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*