Визначили кращих серед команд юних волейболісток

Визначили кращих серед команд юних волейболісток

03 березня у спортивній залі Краснопільського РПК відбулися змагання з волейболу серед команд дівчат загальноосвітніх навчальних закладів Краснопільського району.

У спортивному змаганні прийняли участь 9 команд юних волейболісток: Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ст., Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ст., Миропільського НВК, Угроїдської ЗОШ І-ІІІ ст., Чернеччинського НВК, Осоївського НВК, Славгородської ЗОШ І-ІІІ ст., Великобобрицької ЗОШ І-ІІІ ст. та Краснопільської гімназії.

В рамках відкриття змагань з волейболу всім учасницям змагань побажали хорошої, цікавої гри і нехай переможе найсильніша команда.

Ігри видалися цікавими та захоплюючими, особливо фінальні, де напруження не спадало до фінального свистка. За підсумками впертої боротьби на волейбольному майданчику чемпіонський титул виграла команда Миропільського НВК, другими стали волейболістки з Угроїдської ЗОШ І-ІІІ ст., а замкнули трійку призерів спортсменки з Осоївського НВК.

По закінченні ігор відбулась церемонія нагородження переможців та призерів змагань. На закритті було висловлено подяку вчителям фізичної культури за високий рівень підготовки команд до змагань, юним волейболісткам за цікаву гру, всі вони впевнено боролись за перемогу,але це гра в якій завжди є переможці і переможені. Також було повідомлено, що за результатами районних змагань з волейболу буде сформовано одну збірну команду яка захищатиме честь нашого району на обласних змаганнях, які відбудуться 16-18 березня в м. Суми.

Ми віримо, що наші дівчата, натхненні нещодавньою перемогою хлопців в обласних змаганнях з волейболу, також покажуть не гірший результат!

Відправте коментарій on "Визначили кращих серед команд юних волейболісток"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*