Визначено кращих волонтерів Краснопільщини

Визначено кращих волонтерів Краснопільщини

Мир! Глибокий зміст цього слова до кінця може зрозуміти той, хто пройшов крізь полум’я війни. Перемога – це винагорода живим, це пам’ятник загиблим. І скільки б років не відходило у вічність, людська пам’ять буде берегти те, що змушує серце озватися радістю чи здригнутися від болю за тих, хто виборов Перемогу.

На виконання листа Глави Адміністрації Президента України, розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації «Про підготовку та відзначення в Сумській області 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 р.» в районі пройшов конкурс волонтерських загонів «Ветеран живе поруч». Головними завданнями конкурсу є: привернення уваги громадськості до проблеми ветеранів Великої Вітчизняної війни, виховання у молоді патріотичного почуття, заохочення учнів до збереження пам’яті про подвиги старших поколінь, підтримка і допомога ветеранам війни, поглиблення ролі духовної єдності поколінь.

На конкурс надійшли роботи із 17 навчальних закладів.

Як засвідчив конкурс в навчальних закладах району протягом багатьох років існують волонтерські загони, членами проводиться певна пошукова та дослідницька робота, збирається цінна інформація свідків про життя і подвиги людей сіл нашого району в роки війни. Учні із задоволенням відвідують ветеранів та надають їм посильну допомогу – копають грядки, підмітають двір, виносять сміття, ходять до магазину, та й просто спілкуються з літніми людьми.

Крім того, постійно, в навчальних закладах проходять виховні заходи, різноманітні зустрічі з запрошенням ветеранів війни, акції «Доброго ранку, ветеране!», «Турбота». Учні доглядають за братськими могилами, висаджують алеї та клумби.

В навчальних закладах працює 761 волонтер, які надають допомогу 114 чоловікам (ветерани Великої вітчизняної війни – 16 чол., інші – ветерани праці, остарбайтери, діти війни).

Волонтерською роботою в закладах опікуються педагоги-організатори.

Журі визначило кращі волонтерські організації: «Іскра» (Славгородська ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Махартова Г.П.) та «Благовіст» (Краснопільська ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Сидоренко В.М.), які посіли І місце в районному конкурсі «Ветеран живе поруч», ІІ місце – «Милосердя» (Ряснянський НВК, кер. Король Л.І.) ІІІ місце – «Турбота» (Миропільський НВК, кер. Міщенко Н.В.), які нагороджені дипломами відділу освіти, молоді та спорту. Волонтерська організація «Гарячі серця» Хмелівської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Слюсарєва О.Б. нагороджена грамотою за активну та результативну роботу

«Доброта й милосердя – міцні два крила,
Що тримають все людство в польоті.
В порятунок природа її людям дала,
Через них визначається хто ти.»

Відправте коментарій on "Визначено кращих волонтерів Краснопільщини"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*