Відзначення дня фізичної культури та спорту

Відзначення дня фізичної культури та спорту

8 вересня 2017 року напередодні Дня фізичної культури і спорту в приміщенні будинку дитячої та юнацької творчості відбулось відзначення кращих тренерів, спортсменів, діячів фізкультурно-спортивного руху в районі та ветеранів спорту.

На урочистостях були присутні та виступили зі словами привітань й найкращих побажань Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук, т.в.о. голови Краснопільської райдержадміністрації Сергій Хрупа, голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко та начальник відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської РДА Іван Матлахов.

Голова Краснопільської селищної ради Юрій Яремчук вручив сертифікат на 10000 грн. директору Краснопільської ДЮСШ Володимиру Мигалю. Грамотами районної ради та райдержадміністрації були нагороджені кращі представники спортивної галузі, ветерани. Навчальним закладам, які стали переможцями та призерами районних спортивних ігор школярів, були вручені сертифікати на придбання спортивного інвентарю.

Вшанування фізкультурного співтовариства супроводжувалось вокальними та хореографічними виступами вихованців районного центру дитячої та юнацької творчості.

Відправте коментарій on "Відзначення дня фізичної культури та спорту"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*