Відбувся традиційний легкоатлетичний пробіг «Осінній напівмарафон здоров’я»

Відбувся традиційний легкоатлетичний пробіг «Осінній напівмарафон здоров’я»

ХІV традиційний легкоатлетичний пробіг «Осінній напівмарафон здоров’я», присвячений пам’яті Литвиненка М.М. відбувся 8 вересня 2013 року в районному центрі. Головною метою проведення марафону є пропаганда здорового способу життя та залучення широких верств населення до занять спортом.

У своєму виступі під час відкриття фестивалю голова Краснопільської райдержадміністрації Губа М.О. зазначив: «Спорт має дивовижні властивості. Він об’єднує людей, знайомить їх між собою, спорт зміцнює здоров’я, характер і навіть розумові здібності людей, які ним займаються. Бажаю вам вдалого старту та переможного фінішу. Будемо працювати над тим, щоб розширювати наші змагання та наступного року пробігти повний марафон: 42 км 100 м.»

Після параду відкриття, всі учасники змагань, яких зареєструвалося 79 чоловік в різних вікових категоріях (до 18 років, 18-29 років, 30-39 років, 40-49 років, старше 50 років), розпочали марафон масовим стартом.

Учасники змагалися на двох дистанціях: 5 км. та 21 км. Рекордним за всі роки проведення пробігу стала кількість учасників, які вирішили подолати 21 км., їх зареєструвалося 47 чоловік.

Переможці та призери кожної вікової групи на обох дистанціях були нагороджені медалями та дипломами Управління молоді та спорту Сумської ОДА. Не без подарунків залишились і  решта учасників: вони отримали пам’ятні медалі з емблемою змагань.

Потрібно відзначити, що в змаганнях прийняли участь спортсмени не лише з Краснопілля та міст Сумської області, а і з Харкова, Дніпропетровська, Севастополя.

Відправте коментарій on "Відбувся традиційний легкоатлетичний пробіг «Осінній напівмарафон здоров’я»"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*