Відбувся Перший дитячий футбольний фестиваль «Футбол на Краснопільщині починається з тебе!»

Відбувся Перший дитячий футбольний фестиваль «Футбол на Краснопільщині починається з тебе!»

Перший районний футбольний фестиваль серед дитячих команд під назвою “Футбол на Краснопільщині починається з тебе!” відбувся 3 червня на стадіоні «Колос» з нагоди Дня захисту дітей та з метою реалізації соціальної ініціативи Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України».

У своєму виступі під час відкриття фестивалю голова Краснопільської райдержадміністрації зазначив: «Фестиваль «Футбол на Краснопільщині починається з тебе!» є першим кроком у реалізації Програми розвитку дитячо-юнацького футболу в Краснопільському районі, яка була представлена 1 червня 2013 року. За допомогою футболу ми хочемо відвернути дітей від надмірного захоплення комп’ютером і телевізором, допомогти їм більше бувати на свіжому повітрі»

Після параду відкриття, на якому були також присутні представники Федерації футболу Сумської області, голова федерації футболу Краснопільського  району, спортсмени роз’їхалися по спортивним базам для участі у матчах, які відбулися на стадіоні Колос та на футбольному полі Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Змагання проводились серед хлопців початкових класів загальноосвітніх шкіл району. Всього прийняло участь 13 команд. Учасники змагань мали змогу прийняти участь в конкурсах на футбольну майстерність: удар на дальність, набивання м’яча та інші. Кращі учні були нагороджені медалями та кубками.

За підсумками проведених ігор переможцями  серед команд стали:

І місце – команда Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
ІІ місце – команда Краснопільської гімназії;
ІІІ місце – команда Угроїдської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Відправте коментарій on "Відбувся Перший дитячий футбольний фестиваль «Футбол на Краснопільщині починається з тебе!»"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*