Відбулося засідання координаційної ради з питань фізичної культури і спорту

Відбулося засідання координаційної ради з питань фізичної культури і спорту

18 листопада 2013 року під час позачергового засідання координаційної ради з питань фізичної культури і спорту, тимчасово виконуючий обов’язки начальника відділу освіти, молоді та спорту Лариса ДЕРЕВ’ЯНЧЕНКО зазначила: «Всебічний розвиток підростаючого покоління, залучення його до занять спортом та популяризація здорового способу життя – пріоритетне завдання влади».

Підвищення рівня охоплення позашкільною освітою, залучення дітей до занять фізичною культурою та спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини на виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА «Діти-майбутнє України» – головна тема засідання координаційної ради з питань розвитку фізичної культури і спорту.

У Краснопільському районі активно розвивається позашкільна освіта. Діяльність влади направлена на поліпшення стану існуючої матеріально-технічної бази та будівництво сучасних спортивних споруд. В районі протягом 2013 року побудовано два футбольних поля, майданчики для вуличного футболу.

Сьогодні в Краснопільському районі функціонує 2 спортивні школи, в яких відкрито 6 відділень з 4 олімпійських та неолімпійських видів спорту. До навчально-тренувальної роботи в них залучено понад 300 осіб у віці від 6 до 18 років. Навчально-тренувальний процес в ДЮСШ здійснюють 12 тренерів, які впроваджують в практику сучасні методи та засоби тренувань, тим самим підвищують якість проведення навчально-тренувальних занять.

Враховуючи важливість залучення підростаючого покоління до спорту, занять фізкультурою та здорового способу життя на базі центру дитячої та юнацької творчості з нового навчального року функціонують спортивні гуртки, в яких займаються понад 160 дітей.

Відправте коментарій on "Відбулося засідання координаційної ради з питань фізичної культури і спорту"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*