Вибираємо професію

Вибираємо професію

Є на світі багато професій. Але найголовніші ті, які допомагають людям. Пожежник – одна з них. Люди цієї професії завжди готові допомогти і врятувати. Діти захоплюються професією пожежника і захотіли більше дізнатися про неї. Під час літнього оздоровлення у Миропільському навчально-виховному комплексі учні шостого класу врушили до Професійного пожежного посту села Миропілля одинадцятої пожежно-рятувальної частини. Начальник поста Обод Людмила Яківна люб’язно прийняла на екскурсію. Пожежники розповіли про важливість їхньої професії для людей, показали дітям частину, дозволили все досконало вивчити.

І я дуже була здивована, що не лише хлопцям було цікаво, а й дівчатам! Приміряли спорядження, яке захищає від вогню, відчули себе справжніми вогнеборцями.

А скільки було емоцій, коли показали автомобіль та ще дали в руки пожежний рукав і пустили воду!

Діти з цікавістю оглядали все та задавали про все питання. Тепер вони знають як швидко повинен виїхати пост на виклик, які важкі захисні шоломи, для чого яма в гаражі, як подається вода і скільки її. Дехто навіть питав, де здобути професію пожежника. Мої діти хочуть допомагати людям! Це дуже важливо в наш нелегкий час. Я впевнена, що вони виростуть достойними людьми і будуть любити людей.

Хочеться подякувати за цікаву розповідь та змогу дізнатися більше про цю професію. Бажаємо вам, шановні вогнеборці здоров’я, щастя успіхів в усьому і, звичайно, сухих рукавів!

Шульга О.О. вчитель Миропільського НВК

Відправте коментарій on "Вибираємо професію"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*