УВАГА! Фотоконкурс – “Чарівна мить”

Фотоконкурс

В період з  30 березня по 24 квітня відділ освіти, молоді та спорту Краснопільської районної державної адміністрації проводить фотоконкурс «Чарівна мить»  

Учасники фотоконкурсу:

У конкурсі беруть участь окремо фотографи-професіонали та фотоаматори віком від 14 до 35 років.

Умови фотоконкурсу:

Фотоконкурс проходить у двох номінаціях «Миттєвості сімейного щастя» та  «Молоде обличчя України».

Тематикою фотоконкурсу є зображення сім’ї та сімейних традицій. До конкурсу допускаються роботи всіх фотографічних жанрів (портрет, репортаж та ін.), зроблені за тематичними рубриками: «Народження сім’ї», «Нас багато в мами й тата», «Батьки і діти», «Працюємо разом», «Сімейні розваги», «Багатодітна родина – добробут України», «Готуємося стати батьками», «Дитяча посмішка – щаслива родина» та ін.

Кількість фоторобіт, поданих на конкурс від однієї особи, необмежена.

Для участі у конкурсі необхідно подати заявку в період з 13 березня по 23 березня 2020 року (додаток 1) та фотороботи.

Приймаються фотографії розміром 210-297 мм (А-4), естетично оформлені з підписом, який кріпиться за допомогою скріпки до кожної фотографії (назва роботи, ПІБ учасника конкурсу, місце проживання учасника конкурсу, рік фотозйомки). На фото мають бути зображенні учасники конкурсу або члени його родини.

Заявки надсилати на електронну пошту krn.osvita@sm.gov.ua фотороботи приносити у відділ освіти, молоді та спорту Краснопільської районної державної адміністрації за адресою вул.Мезенівська,16  (відповідальна особа – Рудоман Ольга Іванівна тел.71559)

Заявка від однієї особи подається одна на всі фотороботи, підписи повинні бути на всіх фотографіях.

Терміни проведення конкурсу:

В період з 30 березня по 24 квітня 2020 року всі роботи будуть оформлені фотовиставкою в начальних закладах району та відділі освіти, молоді та спорту Краснопільської РДА.

Нагородження переможців:

Переможці фотоконкурсу будуть нагороджені призами та грамотами відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської райдержадміністрації.

Відправте коментарій on "УВАГА! Фотоконкурс – “Чарівна мить”"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*