Успішно провели Відкритий чемпіонат Сумської області з напівмарафону та ХVІ традиційний легкоатлетичний пробіг пам’яті М.М.Литвиненка

13 вересня 2015 року в селищі Краснопілля проходив Відкритий чемпіонат Сумської області з напівмарафону та ХVІ традиційний легкоатлетичний пробіг, присвячений пам’яті Миколи Максимовича Литвиненка. Взяти в ньому участь прибули любителі цього виду спорту з Сум, Сумського району, Харкова, активно на ньому були представлені члени КЛБ «Явір», загалом 65 бігунів, найстаршому з яких 79, а наймолодшому 13. На відкритті легкоатлетичного свята були присутні почесні гості: Ю.А.Яремчук – голова Краснопільської районної державної адміністрації, В.О. Савоненко – голова Краснопільської районної ради, І.П. Хомічов – голова Краснопільської селищної ради, які тепло привітали легкоатлетів. Вони відзначили славні спортивні традиції Краснопільщини, вагомий внесок до яких вписують члени КЛБ «Явір». Побажали бігунам вдалого старту і перемог. Також теплими словами пам’яті було відмічено вагомий внесок у розвиток легкоатлетичного руху на Краснопільщині Миколи Максимовича Литвиненка, який прожив цікаве і змістовне життя, яке пройшло під гаслом «Хочеш бути сильним – бігай! Хочеш бути красивим – бігай! Хочеш бути розумним – бігай!». Легкоатлетичні пробіги проходили на трьох дистанціях: 5, 10 і 21км. 095 метрів. Найбільш чисельним за учасниками виявився найдовший відрізок дистанції. Приємно відмітити, що на фініші легкоатлетів бурхливими оплесками та вигуками «БРАВО» підтримували всі присутні.

13 вересня 2015 року в селищі Краснопілля проходив Відкритий чемпіонат Сумської області з напівмарафону та ХVІ традиційний легкоатлетичний пробіг, присвячений пам’яті Миколи Максимовича Литвиненка. Взяти в ньому участь прибули любителі цього виду спорту з Сум, Сумського району, Харкова, активно на ньому були представлені члени КЛБ «Явір», загалом 65 бігунів, найстаршому з яких 79, а наймолодшому 13.

На відкритті легкоатлетичного свята були присутні почесні гості: Ю.А.Яремчук – голова Краснопільської районної державної адміністрації, В.О. Савоненко – голова Краснопільської районної ради, І.П. Хомічов – голова Краснопільської селищної ради, які тепло привітали легкоатлетів. Вони відзначили славні спортивні традиції Краснопільщини, вагомий внесок до яких вписують члени КЛБ «Явір». Побажали бігунам вдалого старту і перемог. Також теплими словами пам’яті було відмічено вагомий внесок у розвиток легкоатлетичного руху на Краснопільщині Миколи Максимовича Литвиненка, який прожив цікаве і змістовне життя, яке пройшло під гаслом «Хочеш бути сильним – бігай! Хочеш бути красивим – бігай! Хочеш бути розумним – бігай!».

Легкоатлетичні пробіги проходили на трьох дистанціях: 5, 10 і 21км. 095 метрів. Найбільш чисельним за учасниками виявився найдовший відрізок дистанції. Приємно відмітити, що на фініші легкоатлетів бурхливими оплесками та вигуками «БРАВО» підтримували всі присутні.

Відправте коментарій on "Успішно провели Відкритий чемпіонат Сумської області з напівмарафону та ХVІ традиційний легкоатлетичний пробіг пам’яті М.М.Литвиненка"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*