Участь в краєзнавчих читаннях

Участь в краєзнавчих читаннях

26 квітня 2013 року в с. Красна Яруга Білгородської області відбулися краєзнавчі читання ім. Г.І.Василенка. З метою військово-патріотичного виховання дітей та молоді, стимулювання кращих краєзнавчих досліджень рідного краю рішенням голови місцевого самоврядування Красноярузького району з 2006 року була заснована премія імені генерал-лейтенанта, член Спілки письменників Росії, уродженця с. Колотилівка Красноярузького району Білгородської області Григорія Івановича Василенка.

Вже восьмий рік поспіль в цих читаннях приймають участь і краснопільські пошуковці. Наш район представляли Винниченко Аня (Самотоївська ЗОШ І-ІІІ ст.), Силенко Едуард (Ряснянський НВК). В складі делегації в цьому році довелося побувати і мені, учню 11 класу Осоївського НВК Змислі Михайлу.

Враження незабутні. Багато нового і цікавого дізнався про слобожанський край, про подвиги наших земляків в роки Великої Вітчизняної війни. Познайомився із своїми ровесниками з Російської Федерації, адже на читаннях були присутні учні з Біловського району Курської області та Красноярузького району Білгородської області. Нас об’єднала спільна тема пошукової роботи «Дослідження історії Великої Вітчизняної війни та внесок наших земляків в Перемогу». Наші роботи оцінювало компетентне журі, в складі якого були наукові співробітники Білгородського державного, Біловського та Красноярузького краєзнавчих музеїв.

Всі учасники краєзнавчих читань були нагороджені дипломами, переможці отримали премії. Приємно мені було повертатися додому, адже не зважаючи на те, що свою роботу я презентував українською мовою, вона зайняла І місце. Це ще одне підтвердження того, що ми – сусіди, братні народи і в нас спільне коріння, спільне минуле.

Змисля Михайло, учень 11 класу Осоївського НВК

Відправте коментарій on "Участь в краєзнавчих читаннях"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*