«У світі краєзнавчих відкриттів»

«У світі краєзнавчих відкриттів»

6 грудня у місті Суми відбулася обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «У світі краєзнавчих відкриттів». Щорічно конференція проводиться з метою залучення молоді до пошуково-дослідницької діяльності, виховання поваги та бережливого ставлення до історико-культурної спадщини українського народу і природи рідного краю. Цього року конференція відбувалася на базі Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з обдарованою молоддю. Честь Краснопільського району випало захищати найкращим, а саме переможцям районного етапу конкурсу. Традиційно конференція відбувається посекційно, тому учень Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Куліш Владислав у секції «Історія міст і сіл України» захищав роботу «Історичними стежками Краснопілля. Екскурсійний маршрут» гуртка «історичне краєзнавство» (керівник Ткаченко О.С.). За напрямком «Моя Батьківщина – Україна» свою роботу «Народні промисли і ремесла Краснопільщини» презентувала Ємець Віталіна,учасниця гуртка ЦДЮТ «історики-краєзнавці» (керівник Янкова О.Л.). Варто відзначити, що на конференції панував неабиякий дух змагання, адже учасників було аж п’ятдесят. До того ж головою журі був декан історичного факультету СумДПУ імені А.С. Макаренка Гончаренко А.В.

Після святкового концерту з нагоди відкриття конференції, розпочалася робота по секціям, а на керівників очікувала екскурсія до музею А.П. Чехова. Юним дослідникам довелося докласти немало зусиль, щоб за доволі короткий час презентувати свою наукову роботу. У ході інтелектуальної боротьби майбутні науковці набули цінного досвіду участі у заходах такого високого рівня.

Як не прикро, але краснопільчанам не вдалося посісти призових місць, проте головою журі особисто було відзначено високий рівень роботи «Історичними стежками Краснопілля. Екскурсійний маршрут», яку захищав Куліш Владислав, та рекомендовано визначити обрану тему пріоритетною для подальшого дослідження. Учасники гуртків «історичне краєзнавство» та «історики-краєзнавці» були нагороджені грамотами та подарунками.

Ткаченко О.С. Керівник гуртка «Історичне краєзнавство», ЦДЮТ, Вчитель історії Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ст.

Відправте коментарій on "«У світі краєзнавчих відкриттів»"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*