Турнір з волейболу пам’яті земляка М. Савоненка

Турнір з волейболу пам’яті земляка М. Савоненка

Щороку навесні всі шанувальники гри волейбол збираються в спортивній залі Краснопільського РПК для того аби вшанувати пам’ять воїна-інтернаціоналіста, учасника бойових дій в Афганістані – Миколи Олексійовича Савоненка…

Савоненко Микола Олексійович – народився 09 грудня 1966 року в смт. Краснопілля Сумської області. Закінчив Краснопільську середню школу № 1.

До призову на військову службу працював водієм у лісгоспі та був гравцем футбольної команди «Явір» смт. Краснопілля.

У травні 1985 року призваний на військову службу в прикордонні війська. В серпні 1985 року відправлений рядовим в Афганістан. Десантник. Виконував важливий обов’язок – на вертольотах проводити рейди по знищенню банд противників. Кулеметник. Брав участь у 20 бойових операціях та рейдах.

28 червня 1986 року о 19.30 годині під час проведення рейду в Муштіфі група потрапила в засідку. Діючи мужньо та стійко, прикордонники відбивали натиск супротивника. Під час сутички, Микола Олексійович собою прикрив командира… Нагороджений Орденом Червоної Зірки… посмертно.

25 березня о 10.00 годині відбулося урочисте відкриття турніру з волейболу пам’яті М. Савоненка. На відкритті були присутні голова Краснопільської районної ради, брат Миколи Савоненка – Віталій Олексійович Савоненко та начальник відділу освіти, молоді та спорту Іван Михайлович Матлахов. Вони привітали учасників турніру, побажали гарної гри, влучних передач та яскравих моментів. В. Савоненко подякував всім учасникам за таке щорічне вшанування пам’яті його брата, адже він любив спорт, присвячував йому багато свого вільного часу, грав у футбольній команді «Явір» та був небайдужий і до волейболу.

В турнірі взяло участь п’ять команд: с. Великий Бобрик, с. Сінне, с. Велика Рибиця, смт. Угроїди та с. Миропілля. Для часової зручності було залучено ще спортивну залу Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, в якій випало грати командам – с. Великий Бобрик та смт. Угроїди. В спортивні залі Краснопільського РПК залишилися грати команди с. Миропілля, с. Велика Рибиця та с. Сінне.

За результатом групових ігор в спортивні залі Краснопільського РПК зійшлися між собою такі команди:

  • 5 місце посіла команда с. Сінне
  • за 3-4 місце: с. Миропілля – смт. Угроїди (0:2);
  • за 1-2 місце: с. Великий Бобрик – с. Велика Рибиця (2:0).

Всі учасники, призери та переможці турніру з волейболу пам’яті М. Савоненка були нагороджені грамотами голів Краснопільської райдержадміністрації та Краснопільської районної ради, команда-переможець нагороджена пам’ятним кубком. В кожній команді було визначено кращого гравця турніру, які були нагороджені пам’ятною статуеткою та грамотою відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської райдержадміністрації.

Відправте коментарій on "Турнір з волейболу пам’яті земляка М. Савоненка"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*