Турнір з волейболу памяті Миколи Савоненка

Турнір з волейболу памяті Миколи Савоненка

28 червня 1986 року виконуючи свій інтернаціональний обов’язок, під час спеціальної операції в ущелині Дарай-Сабз, загинув краснопільчанин, прикордонник Микола Савоненко. Вже котрий рік поспіль за ініціативи відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської районної державної адміністрації проводиться турнір з волейболу пам’яті М. Савоненка.

05 квітня 2015 року в спортивній залі Районного палацу культури за кубок пам’яті М. Савоненка змагалися чотири команди : «Вікторія» (с. Великий Бобрик), «Псел» (с. Велика Рибиця), «Юність» (смт. Угроїди) та команда з с. Миропілля.

За традицією, турніру передувало його урочисте відкриття. Голова Краснопільської районної державної адміністрації Ю. Яремчук, начальник відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської районної державної адміністрації та рідний брат воїна-інтернаціоналіста – В. Савоненко побажали волейболістам показати все, на що вони здатні після чого всі присутні в спортзалі хвилиною мовчання вшанували пам’ять М. Савоненка, який свого часу подавав великі надії в спорті, любив і грав у футбол, волейбол…

Кожна гра турніру виявилась цікавою, запеклою, сповнена яскравих моментів, емоцій. В результаті всіх зіграних ігор беззаперечну перемогу в турнірі з волейболу пам’яті М. Савоненка здобула команда «Вікторія» (с. Великий Бобрик), ІІ місце – команда с. Миропілля, ІІІ місце – команда «Псел» (с. Велика Рибиця) та IV місце – команда «Юність» (смт. Угроїди).

Команда «Вікторія» (с. Великий Бобрик) була нагороджена кубком переможця турніру, призери та учасники отримали грамоти відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської районної державної адміністрації та пам’ятні фотографії. Також, кожна команда визначилась з кращим гравцем своєї команди, яким було вручено статуетки кращих гравців.

Відправте коментарій on "Турнір з волейболу памяті Миколи Савоненка"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*