Турнір юних економістів

Турнір юних економістів

Найприємніші враження привезла команда юних економістів «Позитив» нашої школи в складі Бершадського Ярослава, Кучерявого Романа, Мірошніченко Альони, Овчар Тетяни та Ляшка Сергія з обласного турніру, який проходив 10-12 жовтня в приміщенні ДВНЗ «УАНБСНБУ».

Ми приймали участь вперше, тому їхали за досвідом. А повчитися було чому: ораторському мистецтву доповідача, грамотному опонуванню, вимогливості рецензента, вмінню поставити полемічні питання. Ми не думали, що турнірні бої зможуть так захопити, додати адреналіну. Учасники захищали свої презентації, уважно порівнювали виступи, вступали в полеміку, поглибили та розширили власні знання, набиралися наукової лексики. Такі турніри дають значно більше для інтелектуального зростання, ніж звичайні олімпіади. А також це широка можливість для спілкування між учнями, порівняння власних досягнень.

Із захопленням спостерігали та вболівали за фінальним змаганням між найсильнішими командами області. Але й власні для першого виступу ми вважаємо вдалими, адже команда посіла ІІІ місце. Якщо під час першого турніру нашу команду розгромили вщент (дякуємо чарівним дівчатам суперсильної команди «Ліцеїст» із м.Шостки за досить «делікатний» розгром, адже вони зрозуміли, що ми «новачки») та, швидко зорієнтувавшись, у другому турнірі ми вийшли в лідери. Головна заслуга належала Кучерявому Роману, який глибоко й детально дослідив питання боротьби на фондових біржах. У  півфіналі ми поступилися лише досвідченій команді з м. Конотоп. І тут основні бали пренесла доповідь Бершадського Ярослава з приводу економічного аспекту ПДВ. Ярослав вразив суперників та журі знаннями найновіших даних стану та змін ПДВ в Україні.

А що вже комфортне проживання в готелі «Олімпійський», оглядові екскурсії корпусами академії, її бібліотеки, це незабутні враження. Не зайве згадати і прекрасне харчування. Додому поверталися переповнені позитивними емоціями.

Дякуємо організаторам турніру та нашому вчителю економіки Манжулі О.І., яка опікувалася й готувала команду.

Член команди «Позитив» Овчар Т.

Відправте коментарій on "Турнір юних економістів"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*