Тиждень Ввічливості

Тиждень Ввічливості

У Краснопільському ЦДЮТ тиждень з 14.03 по 18.03 став тижнем Ввічливості, а кожен день мав свою особливу назву: понеділок став Днем чарівних слів, вівторок – Днем компліментів, середа – Днем чарівних вчинків і т. д.

Подібні заходи виховують у дітях порядність, ввічливість та працьовитість. Але самого інформування про ввічливість було б недостатньо для повноцінного виховання. Знаючи це, керівники гуртків та найбільш активні вихованці підготували багато захоплюючих ігор, вікторин, тренінгів, виставку творчих робіт. Дітям було запропоновано змагання: кожну групу гуртківців контролювало Міністерство дисципліни та порядку позашкільної дитячої ради «Сузір’я» і оцінювало їх поведінку. Підсумки підводились на загальному заході під назвою «Бал у королівстві Ввічливості», де і була визначена найввічливіша і найвихованіша група.

Відповідно кожен із нас дізнався про ввічливість та її місце у нашому житті. І ось вам результат – діти стали поводитися набагато краще. Ми вважаємо, що одним подібним тижнем неможливо змінити звички, характер та спосіб життя людини, тому нам потрібно якомога частіше проводити такі заходи і залучати до них не тільки вихованців і керівників гуртків, а й батьків, котрі є основою і прикладом виховного процесу.

Центр дитячої та юнацької творчості – другий дім, у якому ми, учні, проводимо основну частку нашого повсякденного життя. Тому, щоб навчання у Центрі не було нудним, потрібно якомога частіше проводити подібні заходи, і ви самі впевнитесь, що такий вплив на нас, дітей, є дієвим.

Тиждень Ввічливості

Тиждень Ввічливості
Тиждень Ввічливості
Тиждень Ввічливості
Тиждень Ввічливості

Відправте коментарій on "Тиждень Ввічливості"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*