Свято Пісні

Відповідно річного плану роботи відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської районної державної адміністрації, з метою патріотичного виховання дітей і учнівської молоді засобами мистецтва, залучення їх до процесу збереження надбань національної культурної спадщини, широкої пропаганди кращих зразків народної та сучасної української естрадної пісні 26 лютого 2020 року на базі Ряснянського НВК проведено відбірковий етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «художнє виконавство» – «Співограй».

Конкурс проводився серед учнів двох вікових категорій – молодшої та середньої. Конкурсний репертуар виконавців складався із пісень про Україну та рідний край.

В конкурсі взяли участь колективи із всіх закладів загальної середньої освіти району.

Перемогу у відбірковому етапі виборов вокальний колектив «Сонечко» Мезенівського НВК в молодшій віковій групі та колектив «Елегія» Ряснянського НВК (середня вікова група), які в березні 2020 року представлятимуть район на обласному етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «художнє виконавство» – «Співограй» в м.Суми.

Відправте коментарій on "Свято Пісні"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*