Свято мужності і відваги

Свято мужності і відваги

Ніщо так не об’єднує людей, як біда. Сьогодні ж вона на всіх одна — війна, хоч як би ми її не називали. Хтось бере у руки зброю і йде захищати рідну землю, а хтось допомагає фізично, фінансово чи морально. Багато патріотів нашої держави воюють в зоні АТО, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України. У прагненні підтримати наших відважних вояків єднаються і дорослі, і діти. Так, у багатьох населених пунктах району, щоб віддячити своїм героям-землякам, організовують щирі, по-родинному теплі зустрічі.

З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до Батьківщини, гордості за наших захисників Вітчизни нещодавно у Краснопільському центрі дитячої та юнацької творчості відбулася зустріч з учасниками бойових дій в зоні АТО – Карповим Віталієм Олеговичем, Корнієнком Іваном Володимировичем, Лопатченком Олександром Сергійовичем, Середою Юрієм Семеновичем, Стєбаєвим Сергієм Володимировичем, Корхом Юрієм Івановичем. Організувати зустріч допоміг волонтер Василь Лавриненко.

На заході згадали усіх Героїв-земляків, які поклали свої голови за наше майбутнє і вшанували їх хвилиною мовчання.

Для присутніх воїнів вихованці гуртків приготували святковий концерт. На завершення всім учасникам бойових дій від вдячних вихованців були вручені сувеніри, виготовлені руками дітей та квіти. На пам’ять про зустріч учасники АТО залишили свої підписи та побажання на прапорі.

Час сплинув непомітно. Ніхто не залишився байдужим, бо такі зустрічі залишають у серцях молодих людей віру у краще майбутнє України і нестримне бажання бути схожими на тих, хто сьогодні захищає суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

Свято мужності і відваги Свято мужності і відваги

Свято мужності і відваги
Свято мужності і відваги
Свято мужності і відваги
Свято мужності і відваги
Свято мужності і відваги
Свято мужності і відваги

Відправте коментарій on "Свято мужності і відваги"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*