Свято молока

26 жовтня на території Сумського НАУ проходила обласна виставка-ярмарок молочної продукції «День молока». Організаторами свята виступили Сумська обласна державна адміністрація, Департамент агропромислового розвитку Сумської ОДА, Асоціація сільськогосподарських товаровиробників та переробників Сумської області, Сумський НАУ, молокопереробні підприємства. Подібне свято на території області проводиться вперше. Основна мета заходу – збереження давньої традиції споживання молока і молочних продуктів та сприяння популяризації здорового способу життя.

Для підняття настрою відвідувачам була запропонована цікава розважальна програма: конкурс краси і таланту «Королева свята молока», різноманітні естафети, спортивні змагання «Молочні брати», конкурс на швидкість поїдання вареників з сиром, концерт і яскраве святкове шоу, конкурс пісні.

В конкурсі краси, кмітливості та таланту “Королева свята молока” брала участь учениця 11 класу Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Клименко Даша. Приємно відзначити, що Даша посіла почесне ІІ місце та отримала титул “Перша фрейліна Королеви свята молока”, а учасниць було аж 17! Ми щиро вітаємо Дашу з перемогою. Так тримати!

В пісенному конкурсі «Три покоління Української держави» приймала участь теж учениця 11 класу Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ст. Голікова Світлана. За активну участь в цьому конкурсі Світлана була нагороджена грамотою за активність. Всіх вокалістів було аж 26 і всі гідно виступали. В залі лунали пісні і про Україну, і про молоко, а також ліричні.

Крім цих конкурсів були організатори провели спортивні змагання та художній конкурс. Учні нашої школи намагалися приймати участь у всіх конкурсах та показати всі свої можливості.

Астахов Артем, учень 11 класу, зайняв І місце в конкурсі на швидке поїдання вареників із сиром. За одну хвилину Артем з’їв аж 7 вареників, за що був нагороджений кондитерською випічкою. В дарунок Артем, крім того, що наївся вареників, отримав випечену корзину, наповнену безе. Пономарьова Анна, яка також приймала участь в цьому конкурсі, з’їла лише один вареник.Фесенко Сергій – учень 9 класу – посів ІІІ місце в конкурсі з дартсу.

Учениця 9 класу, Токар Поліна, зайняла ІІ місце в конкурсі малюнків «Таємниці молочної планети». Всі переможці не залишилися без подарунків. Спонсори свята щедро нагородили переможців молочною продукцією від “Добряни” та інших виробників. Тож додому всі поверталися задоволені. Сподіваюся, що цей день запам’ятається всім учасникам поїздки надовго.

О. Кійченко, педагог-організатор Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Відправте коментарій on "Свято молока"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*