Свято Дня захисту дітей на Краснопільщині

Свято Дня захисту дітей на Краснопільщині 12:47:20

3 червня 2015 року відбулося районне свято присвячене святкуванню Міжнародного дня захисту дітей.

В рамках святкування були проведені наступні заходи:

На центральній площі селища для дітей дошкільного віку була проведена спартакіада «Малюк». В ній взяли участь 48 дошкільнят, з Кранопільського ДНЗ №1 «Малятко», №2 Колосок, №3 «Дзвіночок», Краснопільського НВК, Чернеччинського НВК, Угроїдського ДНЗ які змагалися з метання, бігу, стрибків у довжину. Найкращим з бігу серед хлопчиків став вихованець Чернеччинського НВК Стеценко Артем , а серед дівчаток вихованка Краснопільського ДНЗ №1 «Малятко» Стрілецька Лілія. Кращі результати з метання показали Середа Віталій (Чернеччинський НВК) та Кошлата Саша (Чернеччинський НВК), вони були відзначені індивідуальними призами. Всі учасники змагань отримали солодощі.

Для дітей початкової ланки та п’ятикласників на площі перед Палацом культури в цей час проходив Конкурс малюнка на асфальті за темою «Мир в Україні, очима дітей». Художниками на 1 годинку стали учні Краснопільської, Хмелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Краснопільської гімназії, Чернеччинського НВК. Найкращими в даному конкурсі стали учні 5 класу Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Катриченко Валерія та Зябленко Катерина, друге місце поділили між собою учні Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів 5 класу : Рудоман Вікторія, Корощенко Вікторія та учні 3 класу Бесараб Дарина та Мигаль Вікторія, трете місце було розділене між учнями Краснопільської та Хмелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Після підбиття підсумків переможці та учасники конкурсу отримали солодощі.

Дітям та учасникам свята була запропонована виставка робіт «Світ моїх захоплень». Вихованці будинку дитячої та юнацької творчості, учні Краснопільської, Хмелівської, Великобобрицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Чернечинського НВК представили роботи у таких жанрах: бісероплетіння, образотворче мистецтво, виготовлення іграшок сувенірів, обробка деревини, художній розпис, вироби з пластиліну, солоного тіста, вишивка стрічками, флористика. Всі дітки були відзначені подяками за участь та солодощами.

На свято завітали улюблені казкові герої, які демонстрували свої чудові вбрання. Вони також були відзначені подяками за участь в Параді казкових героїв та солодощами.

Переглянути святковий концерт учасників дитячої художньої самодіяльності прийшли не лише діти, а й дорослі жителі та гості селища. У постановці концерту взяли участь 11 кращих дитячих колективів , які продемонстрували 12 номерів. Це були і вокальні і танцювальні номери, всього було близько 150 учасників концерту, які також отримали солодощі

На центральній площі протягом дня працювали розважальні атракціони, батути.

Всього святом було охоплено близько 500 дітей Краснопільщини.

       Свято Дня захисту дітей не відбулось би без підтримки наших спонсорів. Це:

  • Чикалова Ольга Дмитрівна
  • Магазин Оберіг
  • Краснопільське дочірне агролісогосподарське підприємство «Краснопільський агролісгосп»
  • ДП «Краснопільське лісове господарство»
  • Райком профспілки працівників охорони здоров’я
  • Рада профспілки працівників освіти

Відправте коментарій on "Свято Дня захисту дітей на Краснопільщині"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*