Сільські спортивні ігри на Краснопільщині!

Сільські спортивні ігри на Краснопільщині!Сільські спортивні ігри на Краснопільщині!

Минулої суботи стартували  сільські спортивні ігри на Краснопільщині. Відповідно до наказу районні сільські спортивні ігри пройдуть в два дні (01.12 та 08.12.2018). За умовами положення про змагання спортсмени демонструватимуть свої вміння у 9 видах спорту: гирьовий та армспорт, шахи, шашки, міні-футбол, волейбол, настільний теніс, перетягування канату, дартс.

        1 грудня у змаганнях прийняли участь 3 команди: смт. Угроїди, с. Мезенівка, с. Великий Бобрик. Цього дня  учасники змагались з шахів, волейболу, гирьового спорту, настільного тенісу, дартсу. У волейболі перемогу отримала команда із  с. Великого Бобрику, друге місце посіли Угроїди, третє -Мезенівка. В змаганнях з тенісу серед чоловіків перемога була за Угроїдами, друге місце зайняла команда з Мезенівки, третє –В.Бобрик. В тенісі серед жінок перемогу здобула команда з Мезенівки. У гирьовому виді знову перемогу здобула Мезенівка, друге місце посіла команда з Угроїд,третє –В.Бобрик. В дартсі та шахах Мезенівка теж здобула перші місця, В.Бобрик зайняв друге місце в дартсі, а третє в шахах, а Угроїдська команда друге в шахах, а третє в дартсі.

       Організатори заходу дякують всім командам, які виявили бажання прийняти участь у сільських спортивних іграх.Незважаючи на нелегкий час, трагічні події, ми все-таки розвиваємося і рухаємося вперед! Україні потрібні сильні і відважні люди, здорова нація. А сьогоднішні сільські спортивні ігри — крок у досягненні цієї мети.

       Чекаємо продовження в суботу 08.12.2018.

Сільські спортивні ігри на Краснопільщині!
Сільські спортивні ігри на Краснопільщині!

Відправте коментарій on "Сільські спортивні ігри на Краснопільщині!"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*