Сходинки духовності

Сходинки духовності

16 травня 2017 року в приміщенні актової зали Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся ХІ обласний фестиваль дитячої творчості “Сходинки духовності” – «Від Різдва до Великодня».

Фестиваль проводиться серед загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, шкіл-інтернатів області, в яких викладається предмет чи проводяться факультативи, курси з предметів духовно – морального спрямування.

Основними завданнями Фестивалю є: популяризація впровадження предметів та курсів морально-духовного спрямування; ознайомлення з основами християнського світогляду, християнськими духовними морально-етичними і культурними надбаннями українського народу в літературі та мистецтві; формування моральних норм і цінностей на основі традиційного для України християнського вчення.

Третій рік поспіль учні Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ступенів – активні учасники фестивалю. Цього року колектив представив на розсуд журі «Притчу про пшеницю та кукіль».

Завдяки спонсорській підтримці голови Сумської обласної асоціації педагогів-християн Ганни Кацової колектив Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ступенів нагороджений дипломом Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, подарунками, книгами на морально-духовну тематику та сертифікатом на отримання коштів для зміцнення навчально-матеріальної бази для викладання предмету.

Сходинки духовності Сходинки духовності

Сходинки духовності
Сходинки духовності
Сходинки духовності
Сходинки духовності
Сходинки духовності
Сходинки духовності

Відправте коментарій on "Сходинки духовності"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*