Школа, дружня до дитини

Школа, дружня до дитини

На базі районного методичного кабінету відбувся семінар-презентація для заступників директорів з виховної роботи на тему «Школа дружня до дитини» – як складова превентивного виховання в сучасній школі». Досвід з цього питання презентував педагогічний колектив Великобобрицької ЗОШ І-ІІІ ст. під керівником заступника директора з виховної роботи Ткаченко Т.О. Дана школа визначена базовим загальноосвітнім навчальним закладом для впровадження стандартів якості превентивної освіти у Краснопільському районі та увійшла до мережі «Шкіл, дружніх до дитини». Влітку 2013 року декілька вчителів закладу пройшли підготовку на базі ОІППО педагога-тренера з проблеми методики викладання курсу «Захисти себе від ВІЛ».

Практичний психолог Кісільова М.В. з використанням інтерактивних вправ розповіла про практичну спрямованість курсу «Захисти себе від ВІЛ», а педагог-організатор Калашнікова Л.М. разом з дітьми організувала проведення інтерактивної виставки «Маршрут безпеки», на станціях якої старшокласники розв’язували різноманітні життєві ситуації.

Досвідом проведення занять факультативного курсу «Екологія особистості і родини у формуванні соціальної компетентності учня» поділилася класний керівник 10 класу Дюкарєва О.О.

Питання, які розглядалися на семінарі викликали великий інтерес у присутніх. Заступники директорів з виховної роботи дуже вдячні за змістовний та цікавий семінар.

Керівник семінару, методист РМК Середа Н.І.

Відправте коментарій on "Школа, дружня до дитини"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*