Семінар учителів української мови

Семінар учителів української мови

Мова – духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен, насамперед, створити в своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб – МОВА. Недарма говориться, що без усякої іншої науки ще можна обійтися, а без знання рідної мови обійтися не можна. І це справді так. Людина, яка не хоче знати рідної мови, руйнує те, що повинно стати фундаментом її особистості.

Визначальною ознакою вивчення української мови за новою навчальною програмою є зміщення акцентів на готовність учня застосовувати здобуті знання й набуті вміння й навички для розв’язання проблем, що виникають у реальному житті.

На базі Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 10 жовтня відбувся семінар-практикум для вчителів української мови та літератури з теми «Викладання української мови та літератури в 5 класі за новим Державним стандартом».

Вчителі району мали змогу відвідати уроки в 5-А класі «Народна казка «Летючий корабель». Аналіз фантастичного й реального» (учитель Фесенко Н.М.); 5-Б та 5-В класах «Речення, його граматична основа (підмет і присудок)» (учителі Горенко М.І., Кокадей М.І.).

Цікавою та продуктивною формою роботи було проведення заняття з елементами тренінгу для учасників семінару « Як допомогти п’ятикласнику», яке провели практичний психолог школи Дядечко Н.І. та соціальний педагог Бондаренко О.О.

Педагоги району мали змоги обмінятися досвідом з даної теми. Своєрідним підсумком роботи семінару була презентація збірки «Методичний щоденник філолога» (упорядники Прийма О.А., Сидоренко В.М.) та диску «Українська мова та література. Нормативно правова база 2013-2014 навчальний рік».

Відправте коментарій on "Семінар учителів української мови"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*