Семінар-практикум для вчителів англійської мови та історії

Семінар-практикум для вчителів англійської мови та історії

Нещодавно вчителі Великобобрицької ЗОШ І-ІІІ ст., які в цьому році атестуються, Дюкарєва О.О. (вища категорія, історія), Кравченко В.В. (вища категорія, англійська мова) запросили до себе колег із інших шкіл району на семінар-практикум за темою «Міжпредметні зв’язки як засіб формування соціокультурних компетентностей учнів». Присутніх гостинно зустріли директор Великобобрицької ЗОШ І-ІІІ ст. Мандриченко І.А. та її заступник Кравченко С.М, які ознайомили з історією школи та досягненнями учнів.

Вчителям були запропоновані уроки в 4 класі (англійська мова), тема «Лондон. Розвиток навичок говоріння», в 6 класі – Всесвітня історія. Історія України Інтегрований курс за темою «Практичне заняття. Суспільне, господарське життя та побут в античних полісах на території України».

Присутні переглянули інтегрований виховний захід «Віртуальна подорож визначними місцями Великої Британії. Звичаї та традиції».

Вчителі історії та англійської мови щиро вдячні дирекції закладу, своїм колегам, всьому педагогічному колективу за змістовний, цікавий семінар-практикум.

Відправте коментарій on "Семінар-практикум для вчителів англійської мови та історії"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*