«Рокова п’ятниця 13»

«Рокова п’ятниця 13»

13 вересня жителі та гості Краснопілля мали можливість відвідати Молодіжний фестиваль рок-музики «П`ятниця 13!».

Концерт був розрахований, звичайно, на великих шанувальників, фанатів рок – стилю в музиці. Сам я, чесно кажучи, не являюсь таким, але, будучи там, ця атмосфера енергійного, позитивного настрою проникла в мене і «підняла» на вищий рівень розуміння з самою музикою. Зрозуміло, що цей напрямок розрахований саме на молодих людей, тому в дискозалі РПК їх було чимало. Грали для публіки колективи Краснопільського РПК: ВІА «АЕС» та гурт «Схід Сонця», а також гості із Сум, гурти: «Тень Сурка» і «State Road».

Мені вдалося «спіймати» одного учасника рок – концерту і взяти в нього інтерв`ю, його звати Андрій:

– Скільки Вам років?

– Ось уже 26, але незабаром буде 27. 

– Яка у Вас професія і, взагалі, стиль життя?

– Я – менеджер по торгівлі. Все йде звичним руслом по, так званій, «стандартній схемі»: робота-дім-робота. Свій вільний час я присвячую музиці. 

– Відколи почали займатися музикою?

– Десь років 5 назад, це хобі припало мені до душі. З тих пір для мене це не стільки хобі, а, навіть, часточка мого життя. 

– Чому ви обрали саме рок?

– На це питання важко відповісти, ну, можливо, тому, що я дотримуюсь принципів, що найкраща музика повинна бути живою, дякуючи музичним інструментам, рок-співаки грають «наживо». Також подобається саме цей напрямок в музиці, бо вираження почуттів в ньому є щирішим, ніж, наприклад, у поп музиці. 

– Ким ви являєтесь у своїй групі?

– Я – барабанщик. З даним колективом, «Тень сурка», я граю тільки рік, раніше я співпрацював з іншими колективами, безпосередньо в Краснопіллі. Ми стараємося грати ту музику, яка приносить задоволення не тільки нам, але й людям, які прийшли нас послухати. Загалом це, або блюз – рок, або панк-рок. 

Вирушаючи на концерт, я мав у голові повно стереотипів про цих людей, але після спілкування моя думка кардинально змінилась, адже навіть деякі політики не знають своєї державної мови, хоча, відповідно обійнятій посаді, вони повинні прекрасно володіти і спілкуватися виключно нею. Тож, я веду до того, що ця людина, як і всі інші «рокери» говорила чистою українською мовою, що показувало її освіченість і перекреслювало всі мої упередження.

Також я мав можливість взяти інтерв`ю у шанувальниці рок музики Ані:

– Чим тобі подобається рок?

– Це пісні від душі, вони допомагають правильно розуміти почуття. 

– Раніше ти була на концертах рок – груп саме в Краснопіллі?

– Та ні, я чула про них, але можливості відвідати, на жаль, не було. 

– В майбутньому ти б хотіла пов`язати своє життя з такого роду діяльністю?

– Я думаю, що ні, у мене є інші захоплення пов’язані з творчістю, але слухати рок – це просто, як «релаксація» для душі, вона дійсно допомагає відволіктись від буденності. 

– Як батьки ставляться до твоїх інтересів? Особливо до захоплення слухати пісні в такому стилі?

– Батьки зазвичай підтримують мене. А на рахунок року, то ніяких заперечень з їхнього боку не було, адже це моє життя, і вони розуміють це. 

– Подобаються «важкі» чи, можливо, «легші» версії року?

– Для мене це неважливо, головне, щоб пісня була насичена почуттями. 

Абсолютно випадково мені пощастило поговорити з солісткою гурту «State Road», Дашею:

– Як відчуття від концерту? Як Вас прийняли краснопільчани?

– Мені в Краснопіллі сподобалось. Зал простенький, людей зібралось чимало. Я сама з Конотопу, і там ми проводили свята в такому ж форматі. 

– Відколи Ви почали займатися роком? І що саме приваблює в ньому?

– Ой, та це давно уже було. Я починала слухати рок-музику з дуже важких направлень, зараз почала слухати легші, мені дуже подобається гурт AC|DC. 

– Як Ваші рідні віднеслись до вашого захоплення?

– Спочатку мама скептично поставилась до цього. Але потім все налагодилось. У нас був гурт у Конотопі, там я була солісткою протягом 2-х років, саме з того моменту почалася моя «кар`єра». 

Ось у такому рокерському дусі краснопільська громада провела вечір п`ятниці 13. Хоча термін «рок» і означає «важка, невідворотна доля», проте гучна музика та непідробні емоції відігнали всі негаразди від довгоочікуваних вихідних.

Криворотенко В., учень Краснопільської ЗОШ I-III ступенів.

Відправте коментарій on "«Рокова п’ятниця 13»"

Залиште коментар

Ваша email адреса не буде опублікована.


*